Nazar Mührü Bakır Bileklik
Nazar Mührü; kendiniz için taşıdığınız güzel bir niyetin ya da sevdiğiniz birine sunduğunuz içten bir dileğin hatırlatıcısıdır.
Bakır tonları ve belirgin detaylarıyla tek başına dikkat çekerken farklı takılarla birlikte de özgün bir görünüm sunar.
Stones of Kaseria — Anlamını seninle tamamlayan tasarımlar.
Mistik anlatım, sembolik anlamları ve kişisel niyetleri ifade eder.
Obsidyen Kalp • Siyah Turmalin • Azurit • Afrika Turkuazı Doğal Taş Kolye
Özellikle Afrika Turkuazı ve Azurit taşlarındaki renk geçişleri ile doğal desenler, her kolyeye kendine özgü ve benzersiz bir görünüm kazandırır.
Ürün Özellikleri
- Merkez taş: Obsidyen Kalp
- Tamamlayıcı taşlar: Siyah Turmalin • Azurit • Afrika Turkuazı
- Ürün tipi: Özel kombinasyon doğal taş kolye
- Tasarım yaklaşımı: Merkez taş vurgusu + renk kontrastı + spiritüel bütünlük
- Spiritüel tema: Korunma • Güç • Topraklanma • Berraklık • Sezgi • Denge
- Tasarım: Stones of Kaseria özel kombinasyonu
Stones of Kaseria Tasarım Anlayışı
Stones of Kaseria tasarımlarında doğal taşlar yalnızca renklerine göre bir araya getirilmez.
Her kombinasyonda taşların doğal yapıları, renk dengesi, merkez ve tamamlayıcı taş ilişkisi, yüzey karakterleri ve geleneksel spiritüel anlamları birlikte değerlendirilir.
Amaç; yalnızca bir kolye değil, estetik bütünlüğü, doğal taş karakteri ve taşıdığı sembolik anlamla özel olarak geliştirilmiş bir tasarım ortaya koymaktır.
Doğal taşların yapısı gereği ürünler arasında ton, damar, desen ve yüzey farklılıkları görülebilir. Bu doğal farklılıklar her parçaya kendine özgü bir karakter kazandırır.
Öğrenci Bilekliği Apatit, Florit Obsidyen – 20cm
Doğal taşlarda renk tonu, damar yapısı ve yüzey geçişleri küçük farklılıklar gösterebilir. Bu detaylar her bilekliği kendine özgü kılar.
Bakım Önerisi
Doğal taşların yapısını korumak için parfüm, krem, deterjan ve yoğun kimyasallarla doğrudan temasından kaçınılması önerilir. Kullanılmadığında kendi kutusunda muhafaza edilmesi tavsiye edilir.
Stones of Kaseria
Doğal taşların anlamını modern tasarımla buluşturan özel bir Stones of Kaseria seçkisidir.
Gerçek doğal taş • 20 cm • Öğrenci temalı taş kombinasyonu • Premium tasarım • Özel kutulu gönderim
Doğal taşlara atfedilen spiritüel özellikler geleneksel inanışlara dayanmaktadır; bilimsel veya tıbbi bir etki iddiası taşımaz.
Örgü Bakır Burgu Bileklik – Ayarlanabilir
Ürün Özellikleri
- El işçiliği üretim
- Bakır malzeme
- Ağırlık 20gr
- Özel burgu / örgü tasarım
- Ayarlanabilir açık bileklik formu
- Unisex kullanıma uygun
- Her ürün el yapımı olduğu için benzersizdir
Geleneksel ve spiritüel inanışlarda bakır; enerjinin iletimi, denge ve topraklanma kavramlarıyla ilişkilendirilir.
Ormanın Fısıltısı – Gerçek Yeşim Taşlı Yaprak Desenli Bileklik | 12 gr
Ürün özellikleri
- Taş: Gerçek yeşim taşı
- Ağırlık: 12 gr
- Motif: Damar detaylı yaprak figürü
- Çerçeve: Burgu ve nokta detaylı taş yuvası
- Form: İnce bantlı, açık uçlu bileklik
Tasarımın mistik hikâyesi
Ormanın Fısıltısı, yeşilin dinginliğinden ve yaprakların yenilenmeyi çağrıştıran görünümünden ilham alır.
Bu tasarımda yeşim taşı içsel uyumu, yaprak figürü ise büyümeyi ve yeni başlangıçları temsil eder.
Kendi ritminizi hatırlatan kişisel bir sembol veya sevdiklerinize anlamlı bir armağan olarak seçebilirsiniz.
Kullanım ve bakım
Taşı ve metal detayları darbelere karşı koruyun. Parfüm ve temizlik ürünleriyle doğrudan temasından kaçının.
Yumuşak bir bezle silerek kuru bir yerde, diğer takılardan ayrı saklayın.
Bilekliği sık sık açıp kapatarak bükmeyin.
Ormanın Işığı | Malakit ve Selenit Doğal Taş Bileklik
Ürün özellikleri
- Ağırlık: 22 g
- Yuvarlak taş ölçüsü: 8 mm
- Taş İsimleri : Malakit ve selenit
- Taş formları: Yuvarlak ve silindir
- Renkler: Koyu yeşil, beyaz ve altın renkli detaylar
- Dizilim: Dönüşümlü taş sıralaması
Bakım önerisi
Su, parfüm ve temizlik ürünleriyle temasından kaçınınız. Darbelerden koruyunuz; yumuşak, kuru bir bezle nazikçe temizleyiniz. Diğer takılarla sürtünmesini önlemek için ayrı bir kesede saklayınız
Pembe Kuvars Taşlı Saf Bakır Bileklik | 44g
Ürün Detayları
- Taş türü: Pembe kuvars
- Taş Uzunlugu 17 mm
- Taş Genişliği 10mm
- Metal: Saf bakır
- Toplam ağırlık: 43 g
- Tasarım detayları: Örgü dokulu bakır çerçeve ve çok sıralı bileklik gövdesi
- Marka: Stones of Kaseria
Kullanım ve Bakım
Ürününüzü parfüm, kozmetik ürünleri ve temizlik kimyasallarıyla doğrudan temastan koruyun.
Kullanım sonrasında yumuşak, kuru bir bezle temizleyerek nemden uzak bir yerde saklayın.
Saf bakırın zamanla ton değiştirmesi ve yüzeyinde patina oluşması, malzemenin doğal özelliğidir.
Renkli Dokunuş Bakır Bileklik & Yüzük İkili Set
Bileklik ve yüzük ayarlanabilir mi?”
Her ikisi de açık uçlu yapıya sahiptir. Bu sayede kullanım sırasında ölçüye göre küçük ayarlamalar yapılabilir.
“Her set birebir aynı mı?”
Hayır. Renk geçişleri ve desen dağılımları el işçiliği nedeniyle küçük farklılıklar gösterebilir. Bu da her setin kendine özgü olmasını sağlar.
Rolex Kesim Labradorit Taşı Bileklik
Geleneksel taş inanışlarında labradorit, sezgi ve içsel dengeyle ilişkilendirilir. Bu anlamlar kişisel inanışlara dayanır
Gri tonları ve her taşta değişen doğal desenleriyle bilekte kendini gösteren bir labradorit bileklik.
Ürün özellikleri
- Taş: Labradorit
- Kesim: Rolex kesim, yassı ve fasetli
- Renk: Gri tonları
- Ölçü: Bilek ölçüsü teyit edilecek
Rubiz zoisit Taşlı Saf Bakır Bileklik — Doğanın Renklerini Taşıyın
Bu tasarımı, günlük hayatınızda kendinize ayırdığınız küçük bir anın ve kişisel niyetinizin hatırlatıcısı olarak taşıyabilirsiniz.
Ürün özellikleri
- Taş: Rubiz zoisit (Ruby Zoisite)
- Metal: Saf bakır
- Toplam ağırlık: 30 gram
- Taş uzunluğu: 17 mm
- Taş genişliği: 13 mm
- Tasarım: Çift sıralı burgu gövde ve işlemeli oval taş çerçevesi
Bakım
Parfüm, deterjan ve uzun süreli nem temasından koruyun. Yumuşak bir bezle temizleyerek kuru şekilde saklayın. Saf bakır zamanla doğal bir patina kazanabilir.
Taşa atfedilen faydalar spiritüel inanışlara dayanır;